İletişim

İçerenköy Karslı Ahmet Cad.
No:48 Kadıköy / İSTANBUL

Tel : +90 216 574 49 06
Tel : +90 216 574 47 16
Fax :+90 216 573 46 15
Referanslar
TÜYLÜOĞLU YAPI
MALZEMELERİ
Vizyonumuz

Kaliteli, dürüst ve deneyimli kadrosuyla değişen teknolojiden yararlanarak müşteri memnuniyetini ön planda tutarak , müşteri sadakatini kazanmak varolan müşteri ilişkilerinin kalıca olabilmesi için verdiğimiz sözlerin tam anlamıyla eksiksiz yerine getirilmesi ve müşterinin ilk tercihi olmaya çalışmaktır.

Misyonumuz

Yapı Malzemeleri sektöründe müşterilerimize tam zamanında ,dürüst, güvenilir, müşteri memnuniyeti odaklı,sürekli yenilenen teknolojiye ayak uydurarak uluslararası dünya standartlarından taviz vermeyen yönetim ve hizmet anlayışıyla bir marka olarak sektördeki hedeflerimizi sürekli yükseltmek.

Kalite Politikamız

Yapı Malzemeleri hizmetlerinde dünyanın sürekli değişen standartlarını yakalayan, yenilikçi, kaliteli, güvenilir hizmet anlayışıyla müşteri memnuniyeti için her türlü sorumluluğu titizlikle yerine getirmek , kaliteyi yaşam biçimi olarak benimseyip değişimi ve gelişimi yönetmek.

Copyright © 2005-2008 Tüylüoğlu Yapı Malzemeleri Designed by Uğur Tüylüoğlu.

Hakkımızda

Tüylüoğlu Yapı Malzemeleri 1990 yılından beri müşterilerine hizmet sunan gün geçtikçe gelişen ve müşterilerinin mutluluğuna önem veren türkiyenin önde gelen Yapı Malzemeleri Firmalarındandır.Ana Sayfa          Hakkımızda           Hizmetler           ÜrünlerTek-Ser Seramik A.ş
Taş Yapı
Mert-Taş Yapı
Uzunlar İnşaat
Zeybek İnşaat
Eren İnşaat
Özvarol İnşaat
Ava İnşaat
Yalı İnşaat
Kestel İnşaat
Tadım Gıda A.ş
B.G.M İnşaat
3a Mimarlık
Eke Mimarlık
S.s Mimarlık
M.M.Demirli İnşaat
Şahlanoğulları inşaat
Kazdal İnşaat
Yavuz Gürel İnşaat
Doğu İnşaat